Ideed
ilma ülemõtlemiseta


SunShip on keskendunud eritellimusel sisustuslahenduste loomisele. Meie sihikindlus, paindlikkus ja lai haare võimaldavad teostada eriilmelisi projekte klientidele üle kogu maailma. Iga meie projekt on unikaalne ning algab uue ja põneva tootearendusprotsessiga.

Oleme alati valmis teiega kohtuma, et teid kuulata, plaan pisidetailideni paika panna ning jõuda lõpplahenduseni, mis sobib kõigile osapooltele. Siit leiad ülevaate meie väärtustest ja põhimõtetest igas valdkonnas. Võtke meiega ühendust, et alustada oma ideede elluviimist!

Laevad

Laevamööbli tootmine on meie ettevõtte kese: just selles valdkonnas oleme läbi aastate kogunud enim teadmisi ja kogemusi. Kuna merel loksub elu teises rütmis kui maismaal, on laevainterjööri kujundamine pannud meid aega ja kvaliteeti teisiti mõtestama. Väärtustame kauakestvaid lahendusi ning inimsõbralikku keskkonda, mis teenib meie kliente veel aastakümneid.


Äripinnad

SunShip valmistab kontorimööblit ka kõige nõudlikumale kliendile. Olgu teie sooviks avatud tööruumid või hoopis eraldatud ja helikindlad alad – aitame teid planeerimisel ning leiame funktsionaalsed lahendused just teie töötajate jaoks. Et tulemus rahuldaks kõiki osapooli, teeme koostööd tipptasemel arhitektide ja disaineritega.


Hotellid ja restoranid

Hotellid ja restoranid ei ole vaid paigad, kus puhata ja einestada: esimese ja kõige meeldejäävama emotsiooni loob alati just hotelli või restorani interjöör. Kuna oleme turul tegutsenud pikalt, näitab kogemus, et paberil suurepärane idee ei pruugi alati tegelikkuses kõige praktilisem olla. Seetõttu pakume rõõmuga konsultatsiooni ning tugineme lahenduste leidmisel oma aastatepikkusele kogemusele.


Elupinnad

Kõik algab kodust. Ükskõik, kas elate kõrges kortermajas või privaatses maapiirkonnas – toome välja just teie elukoha parimad küljed ning muudame nõrkused tugevusteks. Arvestame alati kliendi isikupära ja eluviisiga ning viime ellu sobivaimad lahendused hommiku- ja õhtuinimestele, omaette nokitsejatele ja seltskonnalõvidele.


Eesti