Bürood ja äripinnad

Sisekujunduslahenduste loomisel büroodele ja äripindadele on tähelepanu keskmes töötajate heaolu ja tööprotsesside tõhustamine. Räägime koos läbi kogu planeerimisprotsessi, et jõuaksime just teie töötajatele sobiva funktsionaalse ruumini, olgu selleks avatud kontor, eraldatud helikindlad alad või kombinatsioon mõlemast. Teeme koostööd tipptasemel arhitektide ja disaineritega, et saavutada kontorite, koosolekuruumide, ühiskontorite ja muude äripindade sisustamisel parim tulemus.


Hotellid ja restoranid

Hotelli või restorani sisenedes saab teie klient meeldejääva esmamulje sisekujundusest, mis annab õige lahenduse korral vajaliku eelise konkurentide ees. Hoolikalt planeeritud ja läbimõeldud sisekujundus loob meeldejääva kliendikogemuse ja tugevdab teie brändi. Pakume rõõmuga konsultatsioone ning tugineme lahenduste leidmisel oma aastatepikkusele kogemusele.


Kaubanduspinnad

Kaubanduspinnale sisekujunduslahenduse loomisel on võtmesõnaks kliendi vajaduste ja käitumise mõistmine ning nende teadmiste ühendamine teie brändi ja visiooniga. Panustame oma laialdaste sisekujundusalaste teadmiste, materjalide tundmise ning erilahenduste loomisega, et anda õige lõppviimistlus teie poele, müügisalongile või muule kaubanduspinnale.


Laevandussektor

Laevamööbli tootmine on olnud meie ettevõtte kese alates algusaegadest. Peamine eesmärk sisekujunduslahenduste väljatöötamisel on luua ruumid, mis vastavad teie reisijate vajadustele. Kuna merel loksub elu teises rütmis kui maismaal, on laevainterjööride kujundamine õpetanud meile õigete materjalide valimist ja vastupidavate erilahenduste loomist. Aastatepikkune kogemus laevandussektoris teeb meist usaldusväärse partneri laevainterjööri kujundamisel, tootmisel ja paigaldamisel – seda nii laeva avatud osade, kaupluste, kajutite kui ka muude pardal olevate ruumide sisustamisel.


Eesti