Koostöö
millest sünnib väärtus

SunShipil on pikaajaline kogemus ja laialdased teadmised nii erimööbli projekteerimises, tootmises kui ka paigalduses. Meie pilk on suunatud tulevikku – oleme usaldusväärne ettevõte, kes investeerib oma digilahendustesse ja infrastruktuuri.


Lihtsus ja tõhusus

Mõtle, aga ära mõtle üle! Iga keerulise projekti võlu peitub lihtsuses. Kõige nõudlikumate projektide puhul peame oluliseks korraks kõrvale astuda ja tehtut uue pilguga vaadata – nii tagame, et näeksime alati suurt pilti ja pööraksime tähelepanu ka pisidetailidele.


Usaldus ja lojaalsus

SunShip väärtustab oma klientide aega ja ressursse. Peame oma lubadusi, teeme tööd valmis alati õigeks ajaks ning süveneme hoolega projekteerimisse ja kliendi nõustamisse. Vaid nii tagame, et tootmine oleks võimalikult efektiivne ja aeg, mille meiega veedate, väärtuslik.
Meie silmapaistva kvaliteedi saladus peitub hoolikas planeerimises ja usalduslikus koostöös kliendiga. Just nii saame valida parimad materjalid, teha vajaduse korral paindlikke muudatusi ja jõuda suurepärase tulemuseni. Planeerimine, koostöö ja tõhusus on väärtused, millega oleme võitnud klientide usalduse ja lojaalsuse.

Eesti