SunShipil on ...

17 aastat

kogemust

edukaid projekte

15 +

erinevas riigis

2600 m² +

tootmispind tänapäevase ja mitmekesise masinapargiga

Koostöö
millest sünnib väärtus

SunShip Interiors on 2006. aastal loodud ja 100% Eesti kapitalil põhinev erimööbli ja sisustusprojektide teostaja. Tegevusega alustades keskendusime peamiselt metallkonstruktsioonide ja -detailide tootmisele laevandussektori jaoks, mis on tuntud oma kõrgete nõudmiste poolest toote ja teenuse kvaliteedile. See innustas meid oma protsesse pidevalt täiendama ja parendama ning investeerima järjepidevalt nii uudsetesse digilahendustesse kui ka infrastruktuuri.
2009. aastal ühines SunShip Interiorsiga tislerite meeskond, mis võimaldas meil laiendada oma väärtuspakkumist ning kliendiportfelli. Nii hakkasime järk-järgult tegema „võtmed-kätte“ sisustusprojekte muu hulgas ka hotellidele, restoranidele, büroodele ja kauplustele.


Järjekindel arendustegevus tootmises ja tootearenduses viis meid 2019. aastal järgmise laienemiseni, mil SunShip omandas Kateks Sisustuse – üle 30-aastase kogemusega kaubandus- ja büroosisustuse tootja. SunShipi tootmisvõimekus ja käive kasvasid hüppeliselt 2,7 miljonilt eurolt 2018. aastal 4,5 miljoni euroni 2019. aastal. Vaatamata globaalsetele mõjutustele oleme suutnud seda taset hoida ning isegi kasvatada.


Praegu tegutseb SunShip 2600 m2 suurusel pinnal, millest 1600 m2 võtab enda alla meie tootmine ja 1000 m2 laopind. Meie meeskonda kuulub 35 oma ala kogenud spetsialisti, sealhulgas eraldi projekteerimise osakond, mille abil saame klientidele pakkuda esmaklassilist tootearenduse teenust, et saavutada parim tasakaal toodete kvaliteedi, hinna ning funktsionaalsuse vahel.
Meil on mitmekülgne ja moodne masinapark ning kõrgelt hinnatud oskustöölised – see võimaldab meil hallata kogu sisustuslahenduste tootmisahelat projekteerimisest paigalduseni. Töötleme ja käsitseme kõiki kaasaegseid mööblitööstuses ja sisearhitektuuris kasutatavaid materjale, lisaks on meil laiapõhjaline partnerite ja allhankijate võrgustik, leidmaks parimaid ning efektiivsemaid lahendusi ka kõige keerukamatele projektidele.

Eesti